KONST / Litografier / Färglitografi 12983234
nr 1298 3234
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 257/260. Motivet: 56x46
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:06:54
16/12 00:03:21
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren